Jsi masér/masérka? Jsi aktivní člověk? Rád(a) sportuješ a máš rád(a) výzvy? Pak by Tě mohla zajímat naše nabídka spolupráce, protože rozšiřujeme náš tým v Brně. Nabízíme příležitost rozvoje nejen v masírování. Rádi v našem týmu přivítáme parťáka - člověka, kterého baví, tak jako nás, vše, co děláme. Více informací se dozvíš na osobní schůzce. Pro domluvu schůzky zavolej na telefon 777 927 079. Těšíme se na setkání. 4p3.

Členská karta - 6 měsíců

 
 
  • 1 z 2
Členská karta je vydávána na jméno a opravňuje k poskytnutí jednoho ošetření kryo každý den po dobu platnosti členské karty. Poskytuje cenovou výhodu pravidelným klientům, kteří se rozhodli využít maximální efekt za nejpříznivější cenu.
Běžná cena 20 700 Kč
Ušetříte 5 740 Kč (–28 %)
14 960 Kč / ks    
Značka 4p3
Webová stránka značky 4p3.cz
Kategorie Členská karta
 
Členská karta je časová a nepřenosná. Platnost členské karty počíná běžet prvním dnem, ve kterém bylo provedeno první kryo ošetření. Dle varianty zvoleného členství platí karta 30, 90, 180, nebo 360 dní. Členské karty jsou určeny pro stálé klienty našeho KryoBioLiftingu, případně pro klienty s chronickými problémy, či těžkými poraněními, které vyžadují více než 10 aplikací Kryo.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.