Jsi masér/masérka? Jsi aktivní člověk? Rád(a) sportuješ a máš rád(a) výzvy? Pak by Tě mohla zajímat naše nabídka spolupráce, protože rozšiřujeme náš tým v Brně i v Praze. Nabízíme příležitost rozvoje nejen v masírování. Rádi v našem týmu přivítáme parťáka - člověka, kterého baví, tak jako nás, vše, co děláme. Více informací se dozvíš na osobní schůzce. Pro domluvu schůzky zavolej na telefon 777 927 079. Těšíme se na setkání. 4p3.

KryoBioLifting


 

KBL_v1_800x485

 

Lokální kryoterapie (-150°C) pro krásu, to je náš KryoBioLifting. Extrémním chladem stimulujeme přirozenou regeneraci pleti a vlasové pokožky.

 

Jde o moderní, přirozenou, neinvazivní a šetrnou formu pravidelné péče o pleť a vlasovou pokožku, jejímž výsledkem je mladistvý a svěží vzhled, pevnější a zdravější vlasy, které nevypadávají.
  

 

Trápí Vás_KBL


 

Ano jste tu správně_KBL 


Zaujali jsme Vás_1

 


Informace_v1
Kryo po estetických zákrocích
Speciální kategorií ošetření jsou lokální ošetření po estetických zákrocích, kdy je tkáň podrážděná, anebo dokonce došlo k alergické reakci a je třeba podrážděnou tkáň zklidnit a podpořit její regeneraci. V každém takovém případě je lokální působení extrémního chladu blahodárné, urychluje hojení a ulevuje nepříjemným pocitům.

 


Informace_v1
Dalších možné efekty kryoterapie

 

Akné_v1


Defekty na pleti_v1