Jsi masér/masérka? Jsi aktivní člověk? Rád(a) sportuješ a máš rád(a) výzvy? Pak by Tě mohla zajímat naše nabídka spolupráce, protože rozšiřujeme náš tým v Brně. Nabízíme příležitost rozvoje nejen v masírování. Rádi v našem týmu přivítáme parťáka - člověka, kterého baví, tak jako nás, vše, co děláme. Více informací se dozvíš na osobní schůzce. Pro domluvu schůzky zavolej na telefon 777 927 079. Těšíme se na setkání. 4p3.

Lokální Kryo (-150°C) pro zdraví


 
IMG_04342_739x490
 
Lokální kryoterapií řešíme akutní i chronické problémy pohybového ústrojí.
Extrémním chladem stimulujeme přirozené regenerační schopnosti těla. Aktivujeme přirozené protizánětlivé a hojivé procesy. Podporujeme přirozené homeostatické mechanismy tkání.

 


 

Trápí Vás_v1


 
Ano jste tu správně_v1

Zaujali jsme Vás_1  

 


Informace_v1
O lokální kryoterapii
Lokální kryoterapie je velmi efektivní metoda léčby úrazů, zánětů a pooperačních stavů pohybového ústrojí bez chemických preparátů a léků. Působení chladu zaměříme přesně tam, kde je to potřeba a extrémním chladem vyvoláme v ošetřované tkáni kaskádu přirozených fyziologických reakcí vedoucích k zotavení.
Hojivé procesy, které lokální kryoterapií aktivujeme trvají několik hodin. Nejefektivnější tedy je opakovat kryo každý den do odeznění problémů. Počet a doba jednotlivých ošetření je individuální a záleží na typu problému a míře poškození tkáně. Z naší zkušenosti většina klientů pociťuje úlevu již po první aplikaci. Převážné části našich klientů provedeme 7 až 13 ošetření. Lokální kryoterapii je možné aplikovat i dvakrát denně, pokud je časový odstup mezi ošetřeními aspoň 5 hodin. Toho využívají převážně profesionální sportovci, kteří potřebují léčbu co nejvíce urychlit.
Náš přístroj nám umožňuje během chlazení sledovat povrchovou teplotu ošetřovaného místa a díky tomu můžeme využít maximálního potenciálu efektu zchlazení bez rizika poškození tkáně. A právě kombinace nejnižší teploty chlazení a maximální doby chlazení pod stálou kontrolou přináší největší odezvu léčené tkáně. 
Přinášíme Vám nejúčinnější lokální kryoterapii pro …
… natažené vazy, podvrknuté kotníky, záněty achilovky, pooperační stavy, natržené svaly, otoky kloubů, výrony, přetížené svalové úpony, tenisové lokty, bolestivá třísla, svalové spazmy, bolesti zad, a další …
Urychlíme Vaši léčbu a v naší péči nebudete muset polykat léky. Neváhejte a využijte našich prověřených služeb, které realizujeme s využitím moderní metody. Náš profesionální personál je Vám vždy plně k dispozici.
Důkazem úspěšnosti naší metody je stále rostoucí počet spokojených klientů.

 


 
Certifikát o referenčních pracovištích 4p3 pro lokální kryostimulaci

 

DN Formed_Potvrzení o referenčním pracovišti pro 4p3_20180525


 
Ještě nejste přesvědčení?
Pak se podívejte na ukázku ošetření kolene po operaci předního zkříženého vazu:

 

 
Palec nahoru_v1     Podívejte se také na naše reference.     Palec nahoru_v1

 


 

 
130
2801130280

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.