Lokální Kryo (-150°C)


 
IMG_04342_739x490
 
Lokální kryoterapií řešíme akutní i chronické problémy pohybového ústrojí.
Extrémním chladem stimulujeme přirozené regenerační schopnosti těla.
Aktivujeme přirozené protizánětlivé a hojivé procesy a zkracujeme tak dobu hojení.

 


 

Trápí Vás_v1


 
Ano jste tu správně_v1

Zaujali jsme Vás_1  

 


Informace_v1
O lokální kryoterapii
Lokální kryoterapie je velmi efektivní metoda léčby úrazů, zánětů a pooperačních stavů pohybového ústrojí bez chemických preparátů a léků. Působení chladu zaměříme přesně tam, kde je to potřeba a extrémním chladem vyvoláme v ošetřované tkáni kaskádu přirozených fyziologických reakcí vedoucích k zotavení.
Hojivé procesy, které lokální kryoterapií aktivujeme trvají několik hodin. Nejefektivnější tedy je opakovat kryo každý den do odeznění problémů. Počet a doba jednotlivých ošetření je individuální a záleží na typu problému a míře poškození tkáně. Z naší zkušenosti většina klientů pociťuje úlevu již po první aplikaci. Převážné části našich klientů provedeme 7 až 13 ošetření. Lokální kryoterapii je možné aplikovat i dvakrát denně, pokud je časový odstup mezi ošetřeními aspoň 5 hodin. Toho využívají převážně profesionální sportovci, kteří potřebují léčbu co nejvíce urychlit.
Náš přístroj nám umožňuje během chlazení sledovat povrchovou teplotu ošetřovaného místa a díky tomu můžeme využít maximálního potenciálu efektu zchlazení bez rizika poškození tkáně. A právě kombinace nejnižší teploty chlazení a maximální doby chlazení pod stálou kontrolou přináší největší odezvu léčené tkáně. 
Přinášíme Vám nejúčinnější lokální kryoterapii pro …
… natažené vazy, podvrknuté kotníky, záněty achilovky, pooperační stavy, natržené svaly, otoky kloubů, výrony, přetížené svalové úpony, tenisové lokty, bolestivá třísla, svalové spazmy, bolesti zad, a další …
Urychlíme Vaši léčbu a v naší péči nebudete muset polykat léky. Neváhejte a využijte našich prověřených služeb, které realizujeme s využitím moderní metody. Náš profesionální personál je Vám vždy plně k dispozici.
Důkazem úspěšnosti naší metody je stále rostoucí počet spokojených klientů.

 


 
Certifikát o referenčních pracovištích 4p3 pro lokální kryostimulaci

 

DN Formed_Potvrzení o referenčním pracovišti pro 4p3_20180525


 
Ještě nejste přesvědčení?
Pak se podívejte na ukázku ošetření kolene po operaci předního zkříženého vazu:

 

 
Palec nahoru_v1     Podívejte se také na naše reference.     Palec nahoru_v1

 


 

 
130
2801130280

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.