Jsi masér/masérka? Jsi aktivní člověk? Rád(a) sportuješ a máš rád(a) výzvy? Pak by Tě mohla zajímat naše nabídka spolupráce, protože rozšiřujeme náš tým v Brně. Nabízíme příležitost rozvoje nejen v masírování. Rádi v našem týmu přivítáme parťáka - člověka, kterého baví, tak jako nás, vše, co děláme. Více informací se dozvíš na osobní schůzce. Pro domluvu schůzky zavolej na telefon 777 927 079. Těšíme se na setkání. 4p3.

Výživa a zdravý životní styl


 

 4P3-00533_760x506

 

Jsme fandové zdravého životního stylu a zdravé výživy jako klíčových faktorů pro život v pohybu a radosti.

 

Snažíme se naše klienty inspirovat k tomu, aby drželi své zdraví ve svých rukou. Ukazujeme naši cestu a především vysvětlujeme to co nás na ní fascinuje, vysvětlujeme naše důvody, které nás motivují k dobrým návykům.
Tím, věřím, inspirujeme lidi k tomu, aby si uvědomovali si svá "PROČ" a nacházeli své důvody, které je budou fascinovat, zvedat ze židle k aktivitě a k vytváření svých dobrých návyků.
Základní myšlenkou, ze které vycházíme je otázka metabolismu na buněčné úrovní. Platí logická posloupnost ... zdravá buňka => zdravá tkáň / zdravý orgán => zdravé tělo.
Nutriční stres, zakyselení, intoxikace, dlouhodobé přetěžování to jsou jedny z faktorů "unavení" a posléze nefunkčnosti buněk. Co s tím? Lze to řešit? A jak?
Nemoc jako příležitost k poučení a ke změně.
Věříme tomu, že toto jsou zajímavá témata, která stojí zato řešit.

 


 

Trápí Vás_Výživa


 

Ano jste tu správně_Výživa


Zaujali jsme Vás_1


 

 

 
600
6001600600

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.