Jsi masér/masérka? Jsi aktivní člověk? Rád(a) sportuješ a máš rád(a) výzvy? Pak by Tě mohla zajímat naše nabídka spolupráce, protože rozšiřujeme náš tým v Brně. Nabízíme příležitost rozvoje nejen v masírování. Rádi v našem týmu přivítáme parťáka - člověka, kterého baví, tak jako nás, vše, co děláme. Více informací se dozvíš na osobní schůzce. Pro domluvu schůzky zavolej na telefon 777 927 079. Těšíme se na setkání. 4p3.

Chladili jsme české volejbalistky

 

České reprezentační družstvo volejbalu žen se od poloviny května připravovalo v Brně na kvalifikační zápas s Rumunkami o postup na ME.
Léčbu extrémním chladem, naší lokální kryoterapií, vyzkoušela během přípravy  i Tereza Rossi, Michaela Kvapilová a Veronika Dostálová, které se objevily také v nominaci na zápas s Rumunkami.
Naše hráčky zápas vyhráli a tím se kvalifikovali na ME 2013 v Německu a Švýcarsku. Gratulujeme!

 

volejbal_repre čr 2013

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.