O nás


 

4p3_Ivan a Věra Petrovi

 

Regenerační centrum 4p3 je rodinný podnik. Logo a název 4p3 je nejenom slovní hříčkou, českou slovní hříčkou ... "čtyři petři", ale také návodem na život.
4p3 Vám dá jasnou a jednoduchou základní strukturu, čemu je třeba se stále věnovat, kde je možné a užitečné hledat rezervy pro rozvoj a optimalizaci systému.
Petři Vám tedy připomínají ... 4 P, která jsou klíčová pro udržení a rozvoj zdraví.
Psychika, Pohyb, Potrava, Pořád

 


 
Když mluvíme o tom, co děláme, tak říkáme, že vlastně prodáváme to, co sami žijeme. Vše co nabízíme totiž sami děláme, uplatňujeme, používáme a jíme.
Protože jsme sportovně založeni, máme rádi aktivitu, pohyb. Nejvíce nás baví judo, kterému se věnujeme všichni. Je to pro nás životní styl a filozofie. Přesně to vystihuje slogan "Judo, more than sport" (Judo, více než sport).
Synové, Ivan a Jirka, se kterými pracujeme od malička jsou v české reprezentaci judo. Máme tedy vlastní bohaté zkušenosti s extrémní zátěží, dvoufázovými tréninky, náročnými tréninkovými kempy, s léčbou různých zranění a s přípravou na vrcholné soutěže. Při takovéto zátěži hraje klíčovou roli regenerace. Bez kvalitní regenerace výkonnost stagnuje, nebo jde dolů a zvyšuje se riziko únavových úrazů. Úzkým místem v tomto systému je čas - není čas plýtvat časem a je třeba maximálně využívat omezeného prostoru k regeneraci.
Zcela zásadní roli v tomto ohledu hraje výživa a spánek. Pokud sportovec pochopí určité souvislosti, a začne dělat správné věci, otevře se mu prostor k efektivnějšímu využívání potenciálu, které mu jeho tělo nabízí.
Tyto principy samozřejmě platí i pro běžnou populaci a velmi úzce souvisí s udržením zdraví a radosti z pohybu každého člověka. 

 


 
Více o našem týmu:

 

Věra Petrová

Mgr. Věra Petrová
vedoucí regeneračního centra
Věra vystudovala faktultu sportovních studií na Masarykově universitě v Brně. Svou bakalářskou i diplomovou práci věnovala tématu výživa a regenerace ve sportu. Výživě se prakticky věnuje 30 let, vyzkoušela různé směry a prožila mnohé zkušenosti. Tomuto tématu se vlastně věnuje neustále. Věra je tělem i duší sportovec a má ráda náročné výzvy. Proto stále trénuje judo, učí se přemety a salta, v zimě plave v řece a chodí na Sněžku bez trička, běhá do schodů, jezdí na kole atd. Je přímá, vytáčí ji lenost, a má ráda, když platí to, co se dohodne.

 

 Ivan PETR st.

Ing. Ivan PETR
zástupce vedoucí regeneračního centra

 
Ivan PETR ml.
Bc. Ivan PETR
kryo specialista

 
Jiří PETR
Bc. Jiří PETR
kryo specialista

 Zaujali jsme Vás_1


 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.