O nás


 

4p3_Ivan a Věra Petrovi

 

Regenerační centrum 4p3 je rodinný podnik. Logo a název 4p3 je nejenom slovní hříčkou, českou slovní hříčkou ... "čtyři petři", ale také návodem na život.
4p3 Vám dá jasnou a jednoduchou základní strukturu, čemu je třeba se stále věnovat, kde je možné a užitečné hledat rezervy pro rozvoj a optimalizaci systému.
Petři Vám tedy připomínají ... 4 P, která jsou klíčová pro udržení a rozvoj zdraví.
Psychika, Pohyb, Potrava, Pořád

 


 
Když mluvíme o tom, co děláme, tak říkáme, že vlastně prodáváme to, co sami žijeme. Vše co nabízíme totiž sami děláme, uplatňujeme, používáme a jíme.
Protože jsme sportovně založeni, máme rádi aktivitu, pohyb. Nejvíce nás baví judo, kterému se věnujeme všichni. Je to pro nás životní styl a filozofie. Přesně to vystihuje slogan "Judo, more than sport" (Judo, více než sport).
Synové, Ivan a Jirka, se kterými pracujeme od malička jsou v české reprezentaci judo. Máme tedy vlastní bohaté zkušenosti s extrémní zátěží, dvoufázovými tréninky, náročnými tréninkovými kempy, s léčbou různých zranění a s přípravou na vrcholné soutěže. Při takovéto zátěži hraje klíčovou roli regenerace. Bez kvalitní regenerace výkonnost stagnuje, nebo jde dolů a zvyšuje se riziko únavových úrazů. Úzkým místem v tomto systému je čas - není čas plýtvat časem a je třeba maximálně využívat omezeného prostoru k regeneraci.
Zcela zásadní roli v tomto ohledu hraje výživa a spánek. Pokud sportovec pochopí určité souvislosti, a začne dělat správné věci, otevře se mu prostor k efektivnějšímu využívání potenciálu, které mu jeho tělo nabízí.
Tyto principy samozřejmě platí i pro běžnou populaci a velmi úzce souvisí s udržením zdraví a radosti z pohybu každého člověka. 

 


 
Více o našem týmu:

 

Věra Petrová

Mgr. Věra Petrová
vedoucí regeneračního centra v Brně
Věra vystudovala faktultu sportovních studií na Masarykově universitě v Brně. Svou bakalářskou i diplomovou práci věnovala tématu výživa a regenerace ve sportu. Výživě se prakticky věnuje 30 let, vyzkoušela různé směry a prožila mnohé zkušenosti. Tomuto tématu se vlastně věnuje neustále. Mísy ovoce a zeleniny, šťávy z odšťavněných natí, naklíčená čočka, nebo fazole mungo, ořechy, semínka, nepražené kakaové boby a spoutu dalšího, to je každodenní rutina. Věra je tělem i duší sportovec a má ráda náročné výzvy. Proto stále trénuje judo, učí se přemety a salta, v zimě plave v řece a chodí na Sněžku bez trička, běhá do schodů, po lese, jezdí na kole atd. Je přímá, vytáčí ji lenost, a má ráda, když platí to, co se dohodne.

 

 Ivan PETR st.

Ing. Ivan PETR
vedoucí regeneračního centra v Praze
Ivan je judista tělem i duší. Byl členem týmu, který vybojoval pro Brno zpět extraligovou soutěž družsev. Byl také členem širšího kárdu reprezentace judo. Vystudoval ekonomii a dlouho v tomto oboru také pracoval. Stále ho to ale táhlo k tématům, které mu dávají větší smysl - zdraví a sport. Hodně se věnoval a stále věnuje otázkám vlivu výživy na regeneraci ve sportu. Spolu s Věrou otevřel regenerační centrum a od té doby se tématu zdraví věnuje naplno. Kromě juda provozuje také všechny ty "taškařice", které jsou uvedeny výše u Věrky :-). Ivan je životní optimista. O nich se říká, že nemůžou být příjemně překvapeni, to ale není vůbec pravda :-).

 
Ivan PETR ml.
Bc. Ivan PETR
kryo specialista
Ivan je profesionální judista, je v české reprezentaci. Jeho největším úspěchem dosavadní sportovní kariery je 9. místo na Mistrovství světa 2017 a 5. místo na Světové letní universiádě 2017. Pokračuje také v magisterském studiu na fakultě sportovních studií na Masarykově universitě v Brně. Lokální kryoterapii sám využívá v podstatě denně, takže má hodně vlastních zkušeností s jejími účinky a fungováním, které pak může uplatnit při práci s klienty. 

 
Jiří PETR
Bc. Jiří PETR
kryo specialista
Jirka je profesionální judista, také, jako Ivan, je členem české reprezentace. Jeho největším úspěchem dosavadní sportovní kariery je 7. místo na Mistrovství Evropy juniorů a 7. místo na Mistrovství Evropy do 23 let v roce 2015. Výraznější sportovní úspěchy byly přerušeny zraněním, které Jirku na rok vyřadilo ze systematické práce. Nyní je však již zpět v plné zátěži, tak věříme, že úspěchy přijdou. Také, jako Ivan, pokračuje v magisterském studiu na fakultě sportovních studií na Masarykově universitě v Brně. Lokální kryoterapii velmi důvěrně zná, mimo jiné jsme ji aplikovali pro podporu regenerace po plastice předního zkříženého vazu (viz též video na stránce "Lokálni kryo (-150°C)pro zdraví"). Tyto zkušenosti také velmi dobře uplatňuje při práci s klienty. 

 
Spolupracující maséři v Brně:
  
 Zaoral Jaroslav_1
 

Jaroslav Zaoral

Masér, kryo specialista
Jaroslav se specializuje na klasické relaxační a sportovní masáže a masáž ayurvédskou. Masáže obecně chápe jako techniky k uvolnění těla i mysli a skvělý prostředek s regeneračními účinky, který podporuje obranyschopnost organismu. Masáž vnímá jako specifickou formu kultury směrující osobnost k harmonii a zdraví.

 

 

Spolupracující maséři v Praze:
  
David OTTA
Masér, kryo specialista
David vystudoval střední zdravotnickou školu. Dále pokračoval studiem sociální práce a managementu, ale profesně se tomuto oboru nikdy nevěnoval. Po několika letech práce mimo svůj studijní obor si uvědomil, kam ho to táhne a začal se věnovat masážím. Masírováním si konečně splnil sen, pomáhat lidem. Masáže jsou jeho koníčkem i povoláním, tím pádem dělá to co ho baví a největší radost má ze spokojených klientů. Dbá na to, aby každý klient se u něho cítil dobře, zapomněl na každodenní problémy a dopřál si skvělou relaxaci. David je sportovní nadšenec a dbá na zdravý způsob života. Mezi jeho koníčky patří tenis, fotbal, hokej, běh a cestování. Má rád upřímnost a nové výzvy. Tvrdí, že když má člověk chuť a motivaci, tak může dokázal i velké věci.

 

 Klára Fišerová_1a

Klára Fišerová
Masérka, kryo specialistka
Klára je masérka tělem, duší i duchem, specializuje se na regenerační masáž celého těla, při níž používá techniky z různých stylů masáží (klasické a orientálních - čína, ayurvéda). Její masáž je komplexního charakteru. Kromě svalového a duševního uvolnění a regenerace, příznivě stimuluje lymfatický, nervový a energetický systém. Průběžně se vzdělává, aby byla schopná, co nejlépe pomoci svým klientům s různými zdravotními obtížemi. Částečným masážím se běžně nevěnuje protože ví, že je potřeba rozhýbat a rozproudit celé tělo, aby fungovalo co nejefektivněji. Mezi mnoha jinými věcmi se věnuje cvičební sestavě 5 Tibeťanů a otužování těla pomocí studené/ledové vody.

 

Hulinská Věra 3

Věra Hulinská
Masérka, kryo specialistka
Věra se narodila v Praze, vystudovala střední školu obchodní a ihned poté se začala věnovat studiu anglického jazyka a cestování. Žila 5 let v UK a 10 let v USA, kde pracovala jako osobní trenérka ve fitness, nutriční poradce, kouč. Má rozsáhlé osobní zkušenosti s různými rehabilitačními, masérskými a relaxačními technikami. Dnes se věnuje regeneračním, relaxačním a reflexním masážím, vede semináře reflexní terapie a věří, že vše, co hledáme, máme uvnitř sebe.

 Zaujali jsme Vás_v1


 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.