Náš web postupně upravujeme a ještě není vše hotové dle našich představ.

Historie

Regenerační centrum 4p3

 

Lokální kryo v našem podání je již minulost ... byli jsme specialisté na lokální kryoterapii (-150°C).
V oboru jsme působili od roku 2011 do června 2020, za tu dobu jsme ošetřili tisíce klientů a získali jsme obrovské množství zkušeností.
Vážíme si vás všech, kteří jste se na nás obrátili, nebo nás podporovali. Všem děkujeme za důvěru a věříme, že jsme udělali maximum, co bylo v našich silách, abyste byli s námi spokojeni.
Našimi klienty byli jak vrcholoví sportovci, tak běžná veřejnost. Jejich společným rysem byl vždy aktivní přístup k životu a k různým výzvám a toto nám bylo, je a bude společné.
Po letech práce v lokální kryoterapii, kterou stále vnímáme jako nejefektivnější a nejúčinnější metodu podpory léčby zánětů a úrazů pohybového ústrojí, jsme stále více vnímali, že bychom se rádi naplno věnovali prevenci a proto jsme se rozhodli, že nadále budeme svou veškerou energii věnovat projektu Green Ways a inspiraci lidí ke zdravému životnímu stylu, k vytváření vlastních dobrých návyků ve všech oblastech života. Jsme totiž fandové zdravého životního stylu.
Smysl nám dává komplexní přístup, hledání souvislostí s cílem dopátrat se příčiny a tam směřovat energii vedoucí k nápravě, zlepšení stavu a efektivnějšímu využití potenciálu.
Jsme tu pro život v pohybu, pro radost z pohybu, pro radost ze života.

 


 
 14 540

 

počet ošetření provedených

lokální kryoterapií do 30.06.2020

Vítězství

Do ukončení našeho provozu v červnu 2020 jsme byli v Česku jedničkou v počtu ošetření lokální kryoterapií.

 

Protože z našich zkušeností víme, že kryostimulace je nejúčinnější
neinvazivní a čistá metoda podpory přirozených regeneračních procesů
v těle doporučujeme lokální i celotělovou kryoterapii všem sportovcům a
aktivním lidem.