Náš web postupně upravujeme a ještě není vše hotové dle našich představ.

Jde o to najít ten "schovaný čudlík" a umět přepnout ...

 
Pro inspiraci!
... lepší podmínky jsme si nemohli přát, posuďte sami: neděle 18. února, teplota -6°C, vítr kolem 2-3 m/s, vlhkost 95%, rosný bod nevím ... Kousek za Polskou boudou jsme nasadili "nahoře bez" a vyšlápli na Sněžku. Tam jsme si dali polívku, nasadili "nahoře bez" a po pár fotkách pro turisty jsme vykročili dolů. Nakonec jsme tak vykračovali až k Výrovce (6,5 km ze Sněžky). Sice to "nahoře bez" nebylo úplně plánované, ale pracujeme na tom už dlouho (jasně, že to chce přípravu).
Jaká je pointa?... I na první pohled "VELKÝCH A NEPŘEDSTAVITELNÝCH" věcí se dá dosáhnout "obyčejnou" metodou "KROK ZA KROKEM". Za ta slova s velkými písmeny si můžete dosadit cokoliv. Třeba "lepší imunita" a "ječmen a chlorella každý den". Je jasné, že to není jen o J+CH! Ale beze sporu jsou užitečným střípkem v celé mozaice.
A poučení? ... Vězte, že tělo každého člověka je schopné zvládat extrémní vnější podněty, je to v nás stovky tisíc let zakódované. Jen jsme ztratili schopnost přepínat do jiného módu. Ale je to v nás a dá se to obnovit! A není to zase tak těžké ... je to především o hlavě, o rozhodnutí a pak o disciplině ... a stojí to za to! Cítíte, jak tělo pracuje, jak hlava pracuje, jste si jistější, cítíte, že jste součástí toho všeho okolo, ... .
Tak mějme pěkné dny a příští rok v trenkách. .

 

DSC_0025DSC_0028DSC_0029DSC_0031DSC_0034DSC_0037DSC_0039